Historia RAKS.

kontakt@itpol.pl

Historia Raks.


RAKS Sp. z o.o. (dawniej MSM Sp. z o.o.) powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Nasz zespół stanowi blisko 80-osobowa grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów: programistów, analityków, serwisantów, handlowców i szkoleniowców, którzy przyczyniają się do pełnego zaspokajania potrzeb stawianych przez naszych Klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest grupa blisko 18 000 firm, które na co dzień korzystają z programów RAKS.


Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS. Kolejnym etapem ewolucji było oprogramowanie RAKS dla systemu Windows składające się z sześciu modułów obsługujących podstawowe dziedziny funkcjonowania firmy.

Dynamiczny rozwój technologiczny i rosnące wymagania Klientów przyczyniły się do powstania trzeciej generacji oprogramowania - RAKSSQL. To nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.


Informacje pochodzą ze strony producenta www.raks.pl


Zadzwoń i umów się na spotkanie, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego Przedsiębiorstwa.

telefon (+48) 536 868 601

do góry