Targi MTS 2012

kontakt@itpol.pl

Targi Budgryf - 15-17 marzec


Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS
Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS

Targi WDD - 5-7 października


5-7.10.2012r. 21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Wiele firm doradzało jak komfortowo i elegancko urządzić mieszkanie. Oczywiście jako firma z branży zabezpieczeń doradzaliśmy dzięki czemu w tak urządzonym mieszkaniu mogą się Państwo czuć bezpiecznie. Na wielu stoiskach pojawiły się nowości - u nas też ich nie mogło zabraknąć. Mieli Państwo okazję zobaczyć nasze najnowsze kamery analogowe, IP i HD-SDI ( Novus, Igson).


Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS
Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS

Na pewno nie zabraknie nas na kolejnej edycji Targów WDD, a wtedy pojawią się zapewne kolejne nowości.Targi Bugryf - 17 marca


W dniu 17 marca 2012 roku na hali MTS odbyły się targi budowlane Bud-Gryf. Jako firma zajmująca się systemami zabezpieczeń nie mogło nas zabraknąć. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością, a to dzięki najnowszym systemom jakie na nim prezentowaliśmy. Na trzech specjalistycznych monitorach, odwiedzający mogli porównać podgląd z kamer analogowych jak i IP.


Na stoisku również prezentowane były urządzenia do Systemu Sygnalizacji Włamań i Napadu, a wersja demo SSWiN pomogła rozjaśnić zainteresowanym jak działa taki system.


Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS
Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS Bud-Gryf MTS

Z pewnością będą mogli nas Państwo zobaczyć na kolejnej edycji targów Bud-Gryf, na które już serdecznie zapraszamy.

telefon (+48) 535 581 930

do góry